facebook instagram menu

Crystal Golf Tour in 6 countries, Czech Republic, Slovakia, Austria, Germany, Poland, Hungary

Golf, Tour, Golf Tour, Golfová tour, Golfová, Crystal, Crystal Tour, Crystal Golf Tour

Kalendář turnajů
Pořadí
Registrace
Ceny
Kontakty
down

Partneři

Časopis Golf je exkluzivní golfový měsíčník, s téměř 10 000 abonenty, první na českém trhu – vychází od roku 1993, nyní v nákladu 12 000 kusů. Zaměřuje se na informace o domácím i světovém golfu, původní reportáže, rozhovory a profily osobností, testy vybavení a informace o novinkách. Pravidelně uveřejňuje seriály o cestování, pravidlech, tréninku a doplňkově přináší obecnější témata – auto moto, móda, současné trendy atp.

 

Ateliér Astera glass z Nového Boru se specializuje na ruční zakázkovou výrobu skla. Specializují se naš umění a interierový design, s výrobou exkluzivních sportovních trofejí však mají bohaté zkušenosti, v ČR například Zlatá tretra Ostrava, Tenis Czech Open, a další. Jsme velice rádi, že ateliér Astera glass vyrobí exkluzivní věcné trofeje na finálový turnaj Crystal Golf Tour.

 

Unifer je společensko-prospěšný projekt, který dává studentům příležitost učit se od profesionálů a společně pracovat na skutečných projektech. Zaměřují se na širokou oblast od marketingu, PR, grafiky, designu, poradenství až po právo. Unifer pro nás vytvořil celou vizuání identitu naší tour, logem počínaje a veškerým marketingovým vizuálem konče.

 

Fixart je Viktor Nevrla. Profesionál v oboru webdesignu, který zajistí kompletní řešení přes návrh, realizaci v podobě kódóvaní a tvorby grafické šablony CSS až po základ SEO pro vyhledávače. Veškerý obsah stránek je možné pohodlně upravovat pomocí jednoduchého intuitivního editačního prostředí, upraveného na míru každého projektu. Viktor pro nás vytvořil kompletní webovou prezentaci na základě našich náročných požadavků.  
⛳️⛳️⛳️Partneři⛳️⛳️⛳️

Časopis GOLF        Astera