facebook instagram menu

Crystal Golf Tour in 6 countries, Czech Republic, Slovakia, Austria, Germany, Poland, Hungary

Golf, Tour, Golf Tour, Golfová tour, Golfová, Crystal, Crystal Tour, Crystal Golf Tour

Kalendář turnajů
Pořadí
Registrace
Ceny
Kontakty
down

FAQ

Jaká je cena za Crystal Golf Tour Card?

Cena je 990,- CZK, respektive 39,- EUR, není-li uvedeno jinak.

Co musím udělat, abych mohl tour hrát?

Stačí se zaregistrovat a uhradit registrační poplatek. V každém z jednotlivých golfových klubů je nutno prokázat se členskou kartou CGT při placení greenfee.

Turnaj, který chci hrát, je již zítra. Mohu se jej zúčastnit?

Ano, stačí abyste nám zavolali a registraci můžeme vytvořit obratem. Samozřejmě nejsme schopni Vám ze dne na den poslat členskou kartu CGT, avšak zajistíme, aby Vám daný golfový klub poskytl turnajovou cenu.

Jakou cenu zaplatím za turnaj a co za ní dostanu?

Cena je jednotná na všech turnajích a to 850,- CZK, respektive 33,- EUR. Za danou cenu dostanete greenfee, zapsání výsledku a vodu do bagu. Veškeré další záležitosti (např. oběd apod.) nejsou součástí ceny.

Chci hrát na svém domovském hřišti, hradím také plnou cenu?

Ne. Řádní členové golfového klubu, kde se turnaj v rámci CGT koná hradí pouze administrativní poplatek 100,- CZK, respektive 4,- EUR. Zda-li jste řádným členem daného golfového klubu rozhoduje vždy výhradně golfový klub.

Z jakých odpališť se hraje?

Muži hrají ze žlutých, ženy a junioři z červených odpališť a to na všech hřištích, nezávisle na tom, jaký má daný hráč HCP.

Můžu hrát i na jiných hřištích než ve své zemi?

Ano, podmínkou je pouze rezervace u daného golfového klubu telefonicky, případně emailem. Je možné, že po Vás bude klub v cizí zemi požadovat prokázání svého HCP ať už online formou, případně dokladem typu registrační karta dané golfové federace.

Co když si během sezóny zlepším nebo zhorším HCP?

Pro naší tour nemá daná situace žádný vliv. Vždy budete hodnocen v kategorii do které Vás zařadíme při přihlášení do naší tour. Pokud začnete s HCP např. 19 budete v kategorii 2, i kdybyste v průběhu sezóny zlepšil HCP na 10.

Jak se mohu kvalifikovat na finálový turnaj?

Hodnotí se ve 4 výkonostních kategoriích dle HCP. Do finálového turnaje postoupí vždy 20 nejlepších hráčů v jednotlivých kategoriích. Hodnotí se vždy 6 nejlepších dosažených výsledků v průběhu celé CGT, kdy každé hřiště může být zastoupenou pouze jednou a to s nejlepším výsledkem daného hráče. Pokud tedy zahrajeta např. 3 turnaje na Ostravici, započítá se Vám jen nejlepší výsledek do celkového pořadí.

 

 
⛳️⛳️⛳️Partneři⛳️⛳️⛳️

Časopis GOLF        Astera