facebook instagram menu

Crystal Golf Tour in 6 countries, Czech Republic, Slovakia, Austria, Germany, Poland, Hungary

Golf, Tour, Golf Tour, Golfová tour, Golfová, Crystal, Crystal Tour, Crystal Golf Tour

Kalendář turnajů
Pořadí
Registrace
Ceny
Kontakty
down

Náš příběh

O nás

Jsme táta a syn. Libor a Honza. Golf je pro nás vášní a relaxem, zároveň velkou zábavou a v neposlední řadě, jako spousta jiných sportů, prostě soutěží kdo je lepší :-). Rádi za golfem cestujeme, ať už v okolních zemích anebo někam dál. Hráli jsme golf ve Skotsku, Česku, Slovensku, Rakousku, Itálii, Slovinsku, Švédsku, Španělsku, na Mauriciu i v Thajsku.

A jsme sběratelé - golfových zážitků, kdy nám dopadne nádherná přihrávka metr od jamky (ano, stalo se to asi třikrát v životě :-)), úžasných scenérií, které nám zůstavají v paměti a hlavně golfových míčků s logy klubů. Dohromady jich máme víc jak 100 a napadlo nás, že existuje určitě spousta podobně naladěných lidí jako jsme my dva, kteří chtěji poznat nová hřiště ve své zemi, chtějí se podívat i někam dál, spojit s golfem svou dovolenou, a proto pro ně uděláme velkou tour.

Tour, která v Česku a na Slovensku nemá obdoby, dá Vám hodně možností kde hrát, poznáte nové přátelé, zahrajete si na místech, kde třeba normálně nezavítáte a budete moci vyhrát atraktivní ceny. Takové, které nezůstanou na dně bagu, ale užijete si je. A tak vznikla Crystal Golf Tour. Myšlenka dvou hráčů, pro hráče. Hrajte, cestujte a poznávejte s námi, sdílejte své zážitky online, dejte nám vědět jak se Vám tour líbí a hlavně ať to lítá a pěknou hru.

Honza a Libor

 
⛳️⛳️⛳️Partneři⛳️⛳️⛳️

Časopis GOLF        Astera